BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
į navigaciją

Kompiuterių priežiūra įmonėse 2010-10-12

Parašė admin Kategorija: Kompiuteriu remontas, Virusu salinimas, kompiuteriu taisykla, nešiojamu kompiuteriu remontas, patarimai, stacionariu kompiuteriu remontas.
Žymos: , , ,
Atgalinė nuoroda

Teikdamas IT priežiūros paslaugas įmonėms susidūriau su keletą nelogiškų sprendimų. Visa to priežastis yra taupymas. Nelogiška, tai jog nuostoliai dvigubi (išlaidos už remontą + prarasti klientai/laikas).

Kodėl verta rinktis nuolatinę kompiuterių priežiūrą?

- Laiku diagnozuotos kompiuterinės technikos bėdos nesukels didesnių problemų;

- Įmonės darbuotojų bandymai šalinti gedimus patiems geriausiu atveju užtrunka per ilgai;

- Įvedami apribojimai kompiuterių įrangos naudotojams neleidžia savivaliauti (diegti papildomų programų, žaidimų), apsaugo nuo kenkėjiškų programų.

- Specialistas patars kaip efektyviau kontroliuoti darbuotojus, optimizuoti darbo resursus pasitelkiant informacines technologijas.

- Naujų darbuotojų apmokymai, bei nuolatinės konsultacijos IT klausimais.

- Nuolatinis profesionalus dėmesys apsaugai nuo virusų.

Vis dėl to jei nusprendėte nepasinaudoti visais šiais kompiuterių tinklų priežiūros privalumais ir pasirinkote vienkartinio remonto paslaugas savo įmonėje siūlyčiau bent kas pusmeti atlikti profilaktinius darbus.

Laiku neatsinaujinanti antivirusinė programa, operacinės sistemos spragu pataisų savalaikis nediegimas, ignoravimas sistemų klaidų pranešimus. Tai priežastys į kurias eilinis vartotojas neatkreipia dėmesio, bet kurios gali būti pagrindinės gedimų priežastys arba jas galima nustatyti daug anksčiau neįvykus gedimui.

Susisiekite su kompiuteriams.lt inžinieriais dar šiandien ir pasinaudokite visais, Jūsų įmonei skirtais privalumais:

Daugiau informacijos rasite apsilankę: http://www.kompitueriams.lt

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai»

dar nėra komentarų. būk pirmasis!